Nasza działalność na rzecz zwierząt nie ogranicza się wyłącznie do produkcji pożywienia dla psów i kotów. Almo Nature swoje działania skupia wokół projektów realizowanych przez Fondazione Capellino między innymi: Companion Animal For Life.

Biorąc udział w gospodarce naprawczej, Almo Nature głęboko i trwale wyraża swoją tożsamość jako firmy działającej na korzyść zwierząt i środowiska.
To wszystko czyni ją wyjątkową na arenie światowej.

Zobacz nasze nowe video:

Poznaj nasze produkty

Kot Pies

HFC

100% HFC oznacza, że składniki użyte w karmie pierwotnie nadają się do spożycia przez ludzi, a obecnie zostały wykorzystane do produkcji naszej karmy dla kotów.

Daily

Daily to karmy przygotowywane z naturalnych składników, zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, aby zaspokoić codzienne potrzeby żywieniowe Twojego kota. 

BioOrganic

BioOrganic to linia karm, stworzonych na bazie organicznych składników, z certyfikowanych upraw lub hodowli ekologicznych.

Holistic

Holistyczne receptury, które spełnią potrzeby żywieniowe Twojego kota, ze świeżym mięsem lub rybą jako podstawowym składnikiem.

Cat Litter

W 100% naturalny żwirek dla kota wykonany z włókien roślinnych.  Biodegradowalny, przyjazny dla środowiska sposób utylizacji przez kompostowanie lub spłukanie w toalecie.

HFC

100% HFC oznacza, że składniki użyte w karmie pierwotnie nadają się do spożycia przez ludzi, a obecnie zostały wykorzystane do produkcji naszej karmy dla psów.

Daily

Daily to karmy przygotowywane z naturalnych składników, zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, aby zaspokoić codzienne potrzeby żywieniowe Twojego psa. 

holistic

Holistyczne receptury, które spełnią potrzeby żywieniowe Twojego psa, ze świeżym mięsem lub rybą jako podstawowym składnikiem.

BioOrganic

BioOrganic to linia karm, stworzonych na bazie organicznych składników, z certyfikowanych upraw lub hodowli ekologicznych.

TO JEST DLA NAS WAŻNE

Jakość i bezpieczeństwo

Jakość

Bepieczeństwo